Yükseleni Boğa Olan İkizler Burcu

Yükseleni boğa olan ikizler burcu, diğer yükselenlere nazaran daha fazla estetik ve sanat yönünden gelişmiştir. Sanatsal kabiliyetleri ile dikkat çekerler. Disiplinsizlik, ikizler burcunun özellikleri arasındayken, boğa yükselen bunu dizginler ve ister istemez tertipli düzenli bir portre çizerler. Bu sayede özel hayatlarını da planlayabilen bir yapıya kavuşurlar. Normalde ikizler burcunun özellikleri arasında olmayan maddecilik te, yükseleni boğa olan ikizler burcu insanında kendisini gösterir.

Boğa burcunun toprak tabiatı, ikizler burcunun hareketliliğini kısıtlar özelliktedir. Yükselen boğa burcu ile birlikte sakinlik ve dinginlik te gelir. Yükseleni boğa olan ikizler burcu, diğerlerine göre daha sakin ve risksiz bir hayat sürer. İkizler burcunun içinde olmaya inatçılık ta, boğanın etkisi ile kendisini gösterir. Bununla birlikte sabit fikirlilik te orta çıkar. Yükselen burcu boğa olan ikizler güvenilir, sadık ve vefakardır. İçlerinde her ne kadar özgürlük taşısalar da, boğanın etkisi ile bunu gösteremez ve muhafazakar bir tablo koyarlar ortaya.

Yükselen burçları boğa olan ikizler burçları, güçlü ve dayanıklı bir yapıdadırlar. Zorluklar karşısında kolay kolay yılmazlar. Ruhsal ve fiziksel anlamda kuvvetlidirler. Eğlenceye düşkündürler. Yemek yemeyi de severler.

18 Aralık 2011 | 11933 Okunma